Tegevusluba L04293, L04291, L02573

Vastuvõtule tulles palume kaasa võtta:
1. Teid suunanud arsti saatekiri
2. Isikut tõendav dokument (pass/ID kaart/juhiluba)
3. Võimalusel eelnevate uuringute andmed

 

Arsti vastuvõtule pöördumiseks on vajalik eelregistreerimine telefoni teel.
Juhul kui Te haigestute või ei saa mingil muul põhjusel kokkulepitud ajal vastuvõtule või operatsioonile tulla, palun informeerige meid sellest telefoni või e-kirja teel.

 

See infoleht on koostatud aitamaks Teil ja Teie perekonnal kergemini toime tulla enne ja pärast operatsiooni Medex Päevakirurgia Erakliinikus. Me püüame anda vajalikku informatsiooni, mis aitab Teil paremini operatsiooniks valmistuda ja taastuda pärast operatsiooni. Kui Teile on soovitatud operatsiooni ja Te olete sellega nõus, siis ootame Teid kokkulepitud ajal MEDEX PÄEVAKIRURGIA ERAKLIINIKUS.

 

Palun võtke kaasa järgmised asjad:
1. Isikut tõendav dokument
2. Ravimid, mida pidevalt kasutate

 

Operatsioonipäeva hommikul:
1. Palume Teil mitte süüa, juua, närida närimiskummi ega suitsetada 6 tundi enne operatsiooni.
2. Operatsioonipäeva hommikul käige dušši all.

 

Mis juhtub teiega operatsioonipäeval:
Kliinikusse saabumisel vormistatakse Teie dokumendid registratuuris. Kui Te soovite võib Teid saatnud pereliige või sõber jääda Teiega kogu kliinikus viibimise ajaks. Teid võtab oma hoole alla õde, kes juhatab Teid palatisse, kus veedate operatsioonieelse aja. Kogu kliinikus viibimise aja hoolitsevad Teie tervise eest hea ettevalmistusega õde, narkoosiarst ja opereeriv kirurg. Teile pakutakse ajaviiteks ajakirju ja ajalehti. Teiega tuleb vestlema narkoosiarst, kes selgitab kõiki võimalusi operatsiooni valutuks muutmisel. Koos valite just Teile sobiva narkoosi. Teil palutakse vastata Teie tervist puudutavatele küsimustele nagu allergiad, eelnevad operatsioonid ja muud kroonilised haigused. Palun vastake kõikidele küsimustele, et miski ei ununeks ega põhjustaks Teile hiljem probleeme. Vahetult enne operatsiooni vaatab Teid veelkord läbi ka opereeriv kirurg. Õde viib Teid operatsioonisaali, kus toimub vahetu ettevalmistus operatsiooniks. Operatsioonisaalis ootavad Teid narkoosiarst, õde, anesteesiaõde ja Teie kirurg. Kui Teid on aidatud operatsioonilauale alustavd narkoosiarst ja anesteesiaõde ettevalmistust narkoosiks. Operatsiooni ajal ei tunne te mingeid vaevusi ega valu.

 

Peale operatsiooni:
Operatsiooni lõppedes viiakse Teid tagasi ärkamispalatisse, kus viibisite ka enne operatsiooni. Ärgates võite tunda end mõnda aega veidi uimasena. Võite hingata hapnikku, kui tunnete selleks vjadust, samuti võite paluda lisatekki, kui Teil on külmatunne. Õde kontrollib Teie pulssi ja vererõhku ning vastab kõikidele Teie tervist puudutavatele küsimustele. Kui tunnete end kindlamini võite nautida väikest einet puuviljde ja sooja joogiga. Tavaliselt veedavad patsiendid ärkamispalatis mõned tunnid peale operatsiooni. Sellel ajal katsuge lõõgastuda Teile sobival viisil: magades, lugedes või vesteldes oma saatjaga. Teie seisundit jälgib õde. Mõne tunni möödudes külastab Teid narkoosiarst, kes teeb kindlaks kas olete valmis tõusma. Seejärel saate oma raviarstilt näpunäiteid operatsioonijärgseks perioodiks. Arst jätab Teile kontakttelefoni kuhu saate pöörduda, kui Teil peaks küsimusi tekkima, samuti pakutakse Teile sobiv järgmise visiidi aeg. Igaks juhuks saate meie kliinikust kaasa aluvaigisteid järgmiseks päevaks. Kui järgite arsti soovitusi, paranete kenasti ja olete õige pea taas töövõimeline. Enne kliinikust lahkumist õde seob või asetab plaastri Teie haavale. Te olete võimeline pöörduma tagasi koju. Soovitame Teil minna koju koos saatjaga.

 

24 tundi peale operatsiooni palume teil:
1. Mitte juhtida autot ega muid liiklusvahendeid.
2. Mitte töötada aparaatidega ega teha muid suurt tähelepanu nõudvaid toiminguid.
3. Mitte tarvitada unetablette.
4. Mitte vastu võtta tähtsaid otsuseid ega alla kirjutada olulistele dokumentidele.
5. Paluge, et keegi jääks koos Teiega 24 tunniks peale operatsiooni.

 

KUI JÄRGITE MEIE SOOVITUSI, AITATE ISEENNAST.
HEAD PARANEMIST
TEIE MEDEX PÄEVAKIRURGIA ERAKLIINIK

 

Juhul kui Te haigestute või ei saa mingil muul põhjusel kokkulepitud ajal operatsioonile tulla, palun informeerige meid sellest telefoni või e-kirja teel.
In Cash
Nearest Swedbank ATM `s is located at Dorpat office (Turu 1) and Tartu Kaubamaja (Riia mnr 1).
SEB ATM are located in Tartu Kaubamaja (Riia mnt 1).

 

Invoice
The payment deadline is 5 working days.

Siin saate maksta SEB internetipangasSiin saate maksta Swedbanki internetipangas Siin saate maksta LHV internetipangas

 

AS Medex
Swedbank IBAN: EE902200221005140401
SWIFT code: HABAEE2X
Registration no: 10080187
Address
Kalevi 4
Tartu 51010
Estonia

Make An Appointment